Hakkımızda

Biz Kimiz

Yın Sigorta

Yın Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti Acenteliği olarak , 10 yılı aşkın deneyim ile sektöründe öncelikli hedefimiz; güvenilir, çağdaş ve yenilikçi bir sigortacılık hizmeti vermektedir. Sigortacılığın her alanında hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamak, Satış öncesi ve sonrası hizmette, hızlı, güvenilir ve dürüst bir politika izleyerek, kalıcı ve istikrarlı bir kurum olmaktır.
Kurulduğu günden başlayan büyüme trendi ile kaliteli hizmet anlayışını devam ettirerek günümüzdeki güvenilir ve başarılı acente statüsüne ulaşan Yın Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Prim üretimi açısından Türkiye önde gelen kuruluşlarından olmuştur.
Yaşam sürenizce meydana gelebilecek tüm risklerinizin gerçekleşmesi sonucunda, doğacak zararlarınızı gidermek üzere sizlerle kol kola ve birlikte, güvenilir işbirliği içinde çalışmak arzusunda olduğumuzu ve bu mücadelemizde siz dostlarımızın bizleri yalnız bırakmayacağı umudu ile saygılarımızı sunuyoruz.
Yetkin Çarpışır
Kurucu Ortak
Neden Bizi Seçmelisiniz?
Sorumluluk Bilinci
Firmamız müşteri ilişkilerinde sorumluluk ilkesine uygun hareket etmektedir. Talepleriniz bize ulaştığı andan itibaren sonuçlanma aşamasına kadar sıkı bir disiplinle hareket etmekteyiz
%100 Müşteri Memnuniyeti İlkesi
Yın Sigorta olarak müşteri sürekliğini sağlamak açısından müşteri memnuniyetine çok önem vermekteyiz. Biliyoruz ki firmamızın geleceği memnun müşteri sayımızla doğru orantılıdır.
Uygun Fiyat Politikası

Piyasa koşullarında müşteri devamlılığını sağlamak ve sürdürebilir olmak açısından rekabetçi bir fiyat politikası uygulamaktayız. Bu prensibimizin doğal sonucu olarak geniş bir portföye sahibiz.

10 Yılı aşkın
Deneyim