Sık Sorulan Sorular

Prim tutarı aktif çalışan olup olmadığınız, yaş, bulunduğunuz bölge gibi etkenlere bağlı olarak hesaplanacağından değişiklik gösterecektir. Bu linke tıklayarak hemen bilgi sağlık poliçe fiyatınız hakkında bilgi alabilirsiniz.
Aile indirimimiz bu üründe bulunmaktadır.

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının ülkemizde de artışı ile Sağlık Bakanlığımız tarafından bazı özel hastaneler pandemi hastanesi ilan edilmiş ve bu hastanelerde tedavi yapılmaya başlanmıştır.

Bu gelişmeleri yakından takip eden ve sosyal sorumluluk bilinciyle 10 yıldır faaliyet gösteren şirketimiz, bireysel ve kurumsal ayrımı yapmaksızın mevcut tüm Özel Sağlık ve Tamamlayıcı Sağlık sigortalılarımızın Covid-19 tedavi ve fark ücretlerini, poliçelerindeki mevcut şartları, geçerli hastane networkü ve limitleri dahilinde , poliçe özel şartlarında salgın hastalığın kapsam dışı olarak belirtilmiş olmasına rağmen jest ödemesi olarak karşılama kararı almıştır.

Bu tarihten sonraki yeni özel sağlık ve tamamlayıcı sağlık sigortalılarımız için de, mevcut rahatsızlığın poliçe başlangıç tarihinden öncesine dayandığı vakalar hariç olmak üzere Covid-19 tedavi ve fark ücretleri de yukarıda bahsi geçen jest uygulaması çerçevesinde, poliçe kapsamı dahilinde değerlendirilecektir.

Bu uygulama Özel Sağlık ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olan tüm sigortalılarımız için, Sağlık Bakanlığımız tarafından pandemi hastanesi olarak belirlen tüm özel hastanelerde geçerlidir.

Aklınıza takılan tüm sorunlar için bizi arayabilirsiniz.

 0216 642 10 11