Cep Telefonu Sigortası

Online Poliçe Al


HDI CEP TELEFONU SİGORTASI’YLA AMAN KİMSE KIRILMASIN AMAN KİMSE BOZULMASIN

HDI CEP TELEFONU SİGORTASI NEDİR?

Cep telefonlarınızda oluşabilecek kırılma, zarar görme veya çalınma gibi durumlara karşı telefonunuzu tamamen güvence altına alan HDI Sigorta ürünüdür.

CEP TELEFONU SİGORTASI HANGİ HALLERİ KAPSAR?

Cep Telefonu Sigortası; Mini Cep Sigortası ve Geniş Teminatlı Cep Sigortası olarak iki farklı teminat seçeneği ile hazırlanmıştır. İhtiyacınıza göre dilediğiniz ürün paketini seçebilir ve telefonunuzu güvence altına alabilirsiniz.

Teminatlar

Geniş Teminatlı Cep Sigortası

Mini Cep Sigortası

Kaza Sonucu Hasar Görme

Ekran Kırılması

Yılda 2 kez

Yüksek Voltaj ile Hasar Görme

Sıvı Teması

Hatalı Aksesuar Kullanımı

Yedek Telefon

* Yedek Telefon ; Eğer sigortalımız talep eder ise tam hasar (pert) durumunda yeni cihaz alıncaya kadar (maksimum 30 gün) yedek cihaz tedariği sağlanabilmektedir.

CEP TELEFONU SİGORTASININ FİYATI NEDİR?

Sigorta bedeli; cep telefonunuzun marka, model ve yıl bilgisine göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama olarak telefonunuzun piyasa bedelinin %10’u kadar bir tutar ile cep telefonunuzu güvence altına alabilirsiniz. Üstelik bu bedeli 9 eşit taksit ile herhangi bir vade farkı olmaksızın rahatça ödeyebilirsiniz.

CEP TELEFONU SİGORTASINI NASIL ALABİLİRSİNİZ?

Cep telefonu sigortanızı almak için HDI Acenteleri ile iletişime geçebilirsiniz. Acentemizden poliçenizi aldığınızda;

  1. Size kısa mesaj ile bir bilgilendirme iletilecektir. Bu bilgilendirmede poliçenin aktifleştirilmesi için gerekli olan mobil uygulamanın indirme linki ve şifresi yer almaktadır.

  1. Bu programı telefonunuza indirerek, olası sorunları tespit etmeye yönelik testi yapmanız gerekmektedir. Test otomatik olarak, çok kısa sürede indirilen uygulama üzerinden yapılmaktadır.

  1. Telefon testi bittiğinde ekrandan poliçenizi indirebilirsiniz. Artık cep telefonunuz HDI Sigorta güvencesi altında.